“Më dole shtatzënë me 29 qershor”, komenti epik i moderatores shqiptare për shtatzëninë e Einxhel

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira ka konfirmuar shtatzëninë e saj të parë me Dj nga Kosova, Dj Dagz. Ata u komentuan gjatë në media lidhur me këtë, shkruan lajmi.net. Deri natën e mbrëmshme kur u Einxhel pranoi se është në pritje të ëmbël përmes një videoje. Einxhel dhe Dagz morën një sërë urimesh…

ShowBiz

16/08/2022 17:54

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira ka konfirmuar shtatzëninë e saj të parë me Dj nga Kosova, Dj Dagz.

Ata u komentuan gjatë në media lidhur me këtë, shkruan lajmi.net.

Deri natën e mbrëmshme kur u Einxhel pranoi se është në pritje të ëmbël përmes një videoje.

Einxhel dhe Dagz morën një sërë urimesh nga miqtë dhe fansat e tyre.

Shumë personazhe të famshëm reaguan për lajmin, mes tyre dhe Roza Lati.

Një koment i saj ishte epik, ku u shpreh se Einxhel, i ka dalë shtatzënë në ëndërr që më 29 qershor, pra gati dy muaj para lajmit.

“Më ke dalë në ëndërr që me 29 Qershor…dhe ja ku jemi! Zoti ju bekoftë.”, ka shkruar Roza./Lajmi.net/