Mbyllen pjesët e para, a i keni pritur këto rezultate?

Janë mbyllur pjesët e para në gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve.

Sport

23/11/2016 21:35

Arsenal-PSG është baras 1:1 në “Emirtes”, ndërsa Barcelona po fiton 1:0 ndaj Celticut në udhëtim.

Në gjashtë ndeshjet që po zhvillohen, janë shënuar pesë gola.

Arsenal – PSG 1:1
Atletico Madrid – PSV 0:0
Monchengladbach – Man City 1:1
Celtic – Barcelona 0:1
Ludogorets – Basel 0:0
Napoli – Dinamo Kiev 0:0

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.