Mbi çka flenë dhe me çka merret aktualisht Rrezarta Shkurta? (Foto)

Rrezarta Shkurta qe një kohë të gjatë po qëndron larg angazhimeve sa i përket muzikës.

ShowBiz

01/02/2016 12:34

Ajo për të gjithë njihet si këngëtare e cila ka pasur shumë suksese me hitet që ka sjellë në treg, mirëpo aktualisht ajo është e fokusuar në biznesin e saj privat, shkruan lajmi.net.

Në moshën 18 vjeçare tërhiqet nga bota e artit dhe fillon studimet në dy fusha që shpejt u shëndrruan edhe si pasionet e sajë: pikuturë dhe balet modern.

Rrezarta po mirret me studion e saj fotografike “Hera Company”, në të cilën po punon pa ndërprerë. Kjo shihet duke u bazuar në foton e postuar në Instagram ku ajo vetës sa nuk ka fjetur mbi timon.

Ju kujtojmë se ajo e ka emëruar kompaninë me emrin e vajzës së saj Hera-s./lajmi.net.