Maroon 5 në përkrahje të Dua Lipas (Video)

Grupi i njohur 'Maron 5' kanë shpërndarë këngën më të re të artistes së re Dua Lipa.

ShowBiz

21/08/2015 11:50

Dua Lipa, kosovarja e cila po jeton në Londër dhe po ndjek rrugën drejt famës, ka marrë një përkrehje mjaft të fortë.

Kënga e saj më e re ‘New Love’ është përkrahur nga grupi ‘Maroon 5’ duke u shpërndarë në rrjetin social Twitter duke ndarë këngën me 11.6 milionë ndjekësit e tyre nga mbarë bota, transmeton Lajmi.net.

‘Një artiste e re e mrekullueshme të cilën ne e duam’, kanë shkruar grupi i hitit ‘Sugar’.