Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë – Lajmi.net
Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:20, 11 January 2019
Nuk i kursen paratë fare.

Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net.

Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse.

Ky xhup i moderatores kushton hiç më pak se 7000 euro, i firmës së njohur “Gucci”, shifër kjo mjaft e madhe për shumë kë nga ne.

Sidoqoftë, Marina shquhet për jetën e saj luksoze e cila shfaqet gjithnjë me plot stil në paraqitjet publike që bën.

Pas programit “C’est la vie”, Vjollca këtë vit do prezantohet me emision të ri por që ende nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO