Marchisio: E rëndësishme ishte të mos pësonim gol

Claudio Marchisio ka folur pas derbit me Interin, takim ky që përfundoi pa gola.

Sport

18/10/2015 23:05

Marchisio ka thënë se përkundër që nuk fituan, ishte e rëndësishme të mbahej porta e paprekur.

“Ishte e rëndësishme që të mos pësonim gol. Duhet të punojmë dhe ta gjejmë vazhdimësinë e rezultateve”, ka thënë mesfushori.

“Nuk ishte një ndeshje e lehtë për mua. Duhet të punojë dhe ashtu do të bëjë për të e arritur formën e lartë”, shtoi Marchisio.