Manchester City planifikon t’i ofrojë kontratë të re Mahrezit

Manchester City është duke menduar që t’i ofrojë kontratë të re Riyad Mahrezit.

Sport

07/07/2022 14:35

Futbollisti llogaritet si pjesë e rëndësishme e skuadrës dhe Pep Guardiola nuk e ka ndërmend të privohet nga shërbimet e tij.

Kontrata e ofruar pritet të jetë pesëvjeçare, transmeton lajmi.net.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhë kjo situatë, me bisedimet që janë duke vijuar edhe më tutje. /Lajmi.net/