Man City – Chelsea, goli që e shpall fituesin (VIDEO)

Eden Hazard ka shënuar golin e tretë për Chelsean në duelin ndaj Manchester Cityt për epërsinë 3:1.

Sport

03/12/2016 15:21

http://www.dailymotion.com/video/x54axq8_eden-hazard-goal-hd-manchester-city-1-3-chelsea-03-12-2016_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.