Mak Zogaj publikon këngën ‘Amnesia’

Mak Zogaj ka sjell projektin e tij më të ri.

ShowBiz

02/06/2019 22:56

Mak Zogaj ka lansuar këngën e tij më të re që mban titullin ‘Amnesia’, shkruan lajmi.net.

Projekti është i punuar me videoklip dhe teksti është shkruar nga vet artisti, ndërsa Dabbest është përkujdesur për vijën melodike.

Mak, u rikthye pas një pauze të gjatë, ndërsa numëron edhe disa projekte të tjera. /Lajmi.net/