Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

“Mafia”, kënga më e re e Don Xhonit

20:43 | 23 Shkurt 2021

Foto: Don Xhoni/Instagram

Reperi ka paralajmëruar se shumë shpejt do e publikoi projektin e radhës.

Pas alarmit të rremë se ai është rrahur nga një reper në Shqipëri, Don Xhon ka vendosur të lansojë këngën e re, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Instagram, reperi nga Drenica zbuloi titullin e këngës.

Ai ka publikuar një imazh dhe në mbishkrimin e postimit ka zgjedhur të publikoi për fansat dhe ndjekësit e tij titullin e këngës së radhës: “Mafia”.

Ndryshe, Don Xhoni si projekt të fundit ka “Kokaina” publikuar 2 muaj më parë./Lajmi.net/