Lutoni i reziston vetëm 20 minuta Arsenalit, shënon Martinelli

Është realizuar goli i parë në ndeshjen ndërmjet Luton Toën dhe Arsenalit. “Topçinjtë” kanë kaluar në epërsi 0:1 kundër Luton Toën, shkruan lajmi.net. Gabriel Martinelli ka dërguar Arsenalin në avantazh, me golin e realizuar në minutën e 21-të. GOAL – Gabriel Martinelli Luton Town 0-1 Arsenal#LUTARS #PLpic.twitter.com/8XtlFMyTaP — H/F (@hfworld_) December 5, 2023 Takimi mes…

Sport

05/12/2023 21:37

Është realizuar goli i parë në ndeshjen ndërmjet Luton Toën dhe Arsenalit.

“Topçinjtë” kanë kaluar në epërsi 0:1 kundër Luton Toën, shkruan lajmi.net.

Gabriel Martinelli ka dërguar Arsenalin në avantazh, me golin e realizuar në minutën e 21-të.


Takimi mes Luton dhe Arsenalit është në kuadër të javës së 15-të në elitën e futbollit anglez./Lajmi.net/