Lumturia e Teutës (FOTO)

Teuta Krasniqi mund të jetë e nxënë me projekte dhe jetën e përditshme, por ajo ka personin që e lumturon pamavrësisht të gjithave.

ShowBiz

16/10/2015 14:05

Aktorja së fundmi ka qenë shumë e pranishme në media, sidomos pas zbulimit të lidhjes me Adonisin dhe thashethemeve për tradhti në martesë.

Teuta së fundmi ka hapur edhe studion ‘iStar’, ku fëmijët kanë mundësi të marrin kurse për aktrim e pikturë, transmeton lajmi.net.

Por, pavarësisht të gjithave, Teuta Krasniqi përsëri gjen lumturinë në vajzën e saj bukuroshe, Tarën, e cila po e mbush me hare ditën e saj./Lajmi.net

https://instagram.com/p/85SCJFvvcF/?taken-by=teutakrasniqi