Luizi publikon një video të ëmbël me Lunën e vogël

Muaj më parë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër të një vajze. Që prej asaj dite e deri më sot prindërit e rinj nuk kanë hezituar të ndajnë me publikun momente të ëmbla të Luna Marisë. Sot Luizi ka publikuar një video me të bijën. @iconstyle.al 🥺❤️ #iconstylealbania #luizejlli ♬ original sound –…

ShowBiz

22/06/2024 15:21

Muaj më parë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër të një vajze.

Që prej asaj dite e deri më sot prindërit e rinj nuk kanë hezituar të ndajnë me publikun momente të ëmbla të Luna Marisë.

Sot Luizi ka publikuar një video me të bijën.

@iconstyle.al

🥺❤️ #iconstylealbania #luizejlli

♬ original sound – ICONSTYLE