Lojtar i Milan bën aksident rrugor, tifozët i afrohen për ta pyetur a është mirë

Futbollisti i AC Milan, Bakayoko ka bërë një aksident rrugor në mëngjesin e së enjtës. Në Piazzale Piola në Milano, Bakayoko me makinën e tij Lamborghini Urus goditi një vetur tjetër të tipit, Volvo, shkruan Lajmi.net Për fat të mirë, aksidenti ishte shumë i lehtë dhe askush nuk pësoi ndonjë lëndim. Tifozë të shumtë iu…

Sport

08/06/2023 19:41

Futbollisti i AC Milan, Bakayoko ka bërë një aksident rrugor në mëngjesin e së enjtës.

Në Piazzale Piola në Milano, Bakayoko me makinën e tij Lamborghini Urus goditi një vetur tjetër të tipit, Volvo, shkruan Lajmi.net

Për fat të mirë, aksidenti ishte shumë i lehtë dhe askush nuk pësoi ndonjë lëndim.

Tifozë të shumtë iu afruan futbollistit duke pyetur se a është në rregull, kurse një video në rrjetet sociale po bën bujë.

Kujtojmë që mesfushori francez te Milan është vetëm deri më 30 qershor, pasi i skadon kontrata dhe do të rikthehet te Chelsea./Lajmi.net/