Loja më e mirë për djemë dhe vajza

23:57 | 11 Tetor 2018

Një lojë mjaft interesante është parë në internet.

Një lojë mjaft kreative, por nga disa është quajtur edhe shpifëse po qarkullon në  internet, transmeton lajmi.net.

Vajzat shihen duke i vendosur mollat afër organit gjenital dhe duke i lidhur ato, më pas djemtë vijnë dhe pa duar duhet t’i hajnë ato.

Në pamje të parë duket e lehtë, por kur e shikoni në video është paksa e vështirë, sepse ato lëvizin vazhdimisht.

Për në shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/