Loja fantastike hidh e prit, mes një fëmije dhe një qeni – Lajmi.net
Loja fantastike hidh e prit, mes një fëmije dhe një qeni
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:56, 21 July 2018
Argëtim pa masë...

Një gardh prej dërrase që gjendet mes një fëmijë e një qeni, nuk i pengon ata që të luajnë me njëri-tjetrin.

Në formën hidh e prit, ata ushqejnë një lumturi të ndërsjelltë duke u argëtuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO