Lluni sot feston ditëlindjen dhe kjo është mosha e tij

Sot është ditëlindja e Llunit,

ShowBiz

07/06/2020 08:28

Reperi i PINT, Lluni, sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi është ditëlindja e tij dhe ka mbushur plot 24 vite jetë. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai duke e postuar në Instastory tortën e ditëlindjes.

Mbrëmë pas mesnate ka nisur festa me këtë rast.

Reperi për sa i përket muzikës është i suksesshëm dhe shumë i dashur për publikun. Jetën private mundohet ta mbaj sa më larg mediave e publikut./Lajmi.net/