Lewandowski i jep epërsinë e hershme Bayernit (VIDEO)

15:44 | 17 Tetor 2021

Bayer Leverkusen dhe Bayern Munich janë duke e zhvilluar duelin interesant të xhiros së tetë në Bundesliga.

U desh të kalonin vetëm tri minuta për të kaluar Bayerni në epërsi ndaj Leverkusenit.

Sulmuesi Robert Lewandowski ka realizuar gol në minutën e tretë të takimit, nga një asist i Upamecanos.

Për të parë golin klikoni këtu: VIDEO