Lëvizjet provokuese të Taynës para pasqyrës

Tayna nuk heziton të shfaqet atraktive në imazhet që ndanë me ndjekësit.

ShowBiz

01/06/2019 15:38

Tayna ka postuar së fundi një video, në të cilën u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja bënte lëvizje provokuese teksa po merrte poza para pasqyrës, ndërsa vuri në pah barkun e sheshtë.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Kce”, që është pëlqyer në publik, ndërsa po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/