Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Leonora Poloska nuk do të vijë me këngë të re deri në përfundimin e pandemisë

23:31 | 5 Gusht 2020

Leonora Poloska ka treguar se kur do ta publikoj projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Poloska nuk ka sjell qe një kohë ndonjë projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Mirë duket se nuk do të vijë me ndonjë këngë të re edhe për një periudhë të gjatë kohore.

Dikush prej ndjekësve i ka bërë pikërisht këtë pyetje dhe Leonora ka thënë se këngën e re e publikon pas pandemisë.

Bazuar në shtimin e rasteve, data për këtë projekt për momentin nuk dihet./Lajmi.net/