Lei Kraja nis plazhin në Durrës, merr vëmendjen me pozat në bikini

Lei Kraja u është rikthyer pozave në bikini.

ShowBiz

07/06/2020 13:42

Për shkak të pandemisë, pothuajse të gjithë ishin bllokuar brenda shtëpive të tyre dhe nuk kishin mundësi të dilnin për tu argëtuar, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka ndodhur edhe me prezantuesen e sportit, Lei Kraja e cila më në fund është e lirë që ti shijoj ditët e nxehta në plazh.

Këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të dy fotografive në llogarinë e saj në Instagram, aty ku reklamon bikinit, format trupore e në të njëjtën kohë merr rreze dielli./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBIdGhbB0XU/