Lehtë dhe shpejt, si të bëjmë një stol kërpudhash – Lajmi.net
Lehtë dhe shpejt, si të bëjmë një stol kërpudhash
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:36, 14 April 2018
Në këtë artikull ne do t’ju tregojmë se si të bëni një stol të bukur në formë kërpudhash për të dekoruar dhomën e fëmijëve tuaj, kopshtin tuaj ose një festë ditëlindjeje!

 

Materialet:

Regjistri I drurit

Letër rëre

Bojë druri(e bardhë)

Furçë boje

  • Letër rëre

Kaqavidë

3 vida të gjata

Makinë shpuese

Gazeta të vjetra

Shirit

Pëlhura (ngjyra të bardha dhe të kuqe)

Pëlhurë pikturimi (e bardhë)

Ngjitës pëlhure

/Lajmi.net/

Mushroom Stool_2Mushroom Stool_3Mushroom Stool_4Mushroom Stool_5Mushroom Stool_6Mushroom Stool_7

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO