Ledri shijon pushimet me të dashurën, publikon këtë imazh pranë saj

Ledri Vula dhe e dashura e tij kanë nisur pushimet.

ShowBiz

09/06/2020 21:30

Ledri Vula dhe Sara Hoxha i kanë nisur pushimet e tyre, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën na lanë ta kuptojmë me publikimin e disa fotografive në Isntagramin e Sarës gjatë ditës së sotme.

E nuk ka munguar imazhi romantik i Ledrit, i cili duket se tani e ka gjetur dashurinë e jetës.

Ai dhe Sara së fundmi e kanë zyrtarizuar lidhjen mirëpo nuk dihet qe sa kohë janë bashkë./Lajmi.net/