Ledri publikon këngën e re “Robot”

Ledri Vula së fundi ka publikuar projektin e ri muzikor. “Robot” titullohet kënga më e re e reperit, shkruan lajmi.net. Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip. Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse për muzikën u përkujdes Bing Bangu. Miksimi dhe masterizimi u bë nga Johan Bejerholm, me video nga fejz. Ndryshe, projekti i…

ShowBiz

27/11/2022 19:43

Ledri Vula së fundi ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Robot” titullohet kënga më e re e reperit, shkruan lajmi.net.

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse për muzikën u përkujdes Bing Bangu.

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Johan Bejerholm, me video nga fejz.

Ndryshe, projekti i fundit i reperit ishte bashkëpunimi me Melinda Ademin “A mke dasht”./Lajmi.net/