Lamtumirë Chelsea, transferohet në Barcelonë (FOTO)

Mbrojtësi i krahut i Chelseas, Cesar Azpilicueta mund të transferohet në Barcelonë, gjatë afatit kalimtar të verës.

Sport

10/06/2016 09:01

Barcelona është pranë transferimit të mbrojtësit të krahut të Chelseas, Cesar Azpilicueta.

Si alternativë për Hector Bellerin, futbollist i Arsenalit që thuhet se do ta vazhdojë kontratën në Emirates Stadium, gjiganti katalan ka gjetur reprezentuesin tjetër spanjoll, raporton e përditshmja britanike “Daily Telegraph”, përcjell “Lajmi.net”.

Barcelona kërkon një mbrojtës të krahut pas largimit të Dani Alves.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.