Lajm pikëllues: Ka vdekur vogëlushja Fatime Ademi nga Mitrovica

16:21 | 30 Prill 2020

0-vjeçarja nga Mitrovica, Fatime Ademi, para disa ditësh nga një ndërhyrje në zemër.

Sot, ka ndërruar jetë vogëlushja, Fatime Ademi nga Mitrovica.

Lajm pikëllues: Ka vdekur vogëlueshja Fatime Ademi nga Mitrovica***Sot, ka ndërruar jetë vogëlueshja, Fatime Ademi…

Gepostet von Jepi zë am Donnerstag, 30. April 2020

E ndjera i ishte nënshtruar një operimi në Turqi dhe kishte nevojë për mbështetje. Përgjigjja e qytetarëve ishte e menjëhershme dhe masive.

10-vjeçarja nga Mitrovica, Fatime Ademi, para disa ditësh nga një ndërhyrje në zemër. /Lajmi.net/