Labi: Është kafshë, por përmirsohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë – Lajmi.net
Labi: Është kafshë, por përmirsohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:39, 11 January 2019
Edhe këngëtari, Labinot Tahiri i del në mbrojtje kafshëve.

Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan lajmi.net.

“Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë!😉🌟🌟
Ndërsa në mes nesh si njerēz që jemi, nga disa njerëz, i jep 10 here e i ndihmon nuk di sa herë dhe prap pastaj , as rrespekt dhe plus mosmirënjohës!
Eh po me thoshte baba e nana, për disa qe ju kryen punë do hysh në gjynahe me paren tane! Nuk e di a ju ka ndodh ndonjehereeee!
E dhimshme apo🌟 Paqi vikend të mirë. Labi”, ka shkruar ai.

Ditë me parë edhe këngëtarja, Zanfina Ismaili e përkrahi iniciativën e kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi i cili u shpreh se do të parandalojë dhe ndëshkojë të gjitha rastet e keqtrajtimit, vrasjes dhe garave të kundërligjshme të kafshëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO