Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Kylie Jenner ekspozon linjat trupore me fustanin tejet të ngushtë

12:53 | 8 Prill 2021

© Kylie Jenner/Instagram

Blogerja e njohur ekspozoi pasuritë e saj trupore me veshjen e ngushtë të mërkurën.

Kylie Jenner kishte zgjedhur një fustan të gjatë dy ngjyrëshe në një festë të organizuar bashkë me shoqen e saj Stassie, shkruan lajmi.net.

Nga festa, 23 vjeçarja publikoi fotografi teksa i ka dhënë vëmendje linjave trupore. Kylie dukjen e saj e ka kombinuar me një palë take ngjyrë bezhë duke e kompletuar me makijazh dhe flokët e gjata me ngjyrë të zezë.

“Në botën e saj”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit Jenner.

Ndryshe, këto imazhe të saj vinë pasi motra e saj, Khloe Kardashian u akuzua për përdorim të fotoshopit./Lajmi.net/