Ky reper shqiptar dëshiron të kalojë një natë me Encën

Nushi ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

ShowBiz

11/03/2019 20:59

Nushi ka dhënë një përgjigje epike kur është pyetur se kë zgjedh mes Fjolla Morinës dhe Encës, shkruan lajmi.net.

Ai u pyet edhe se kë zgjedh për një natë mes Fjolla Morinës dhe Enca Haxhisë, në këtë rast dha një përgjigje pa e menduar dy herë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:06 mund të mësoni përgjigjen e Nushit. /Lajmi.net/

YouTube player