Ky pilot ka thyer ligjet e fizikës me një gotë ujë (Video)

Ky është momenti i pabesueshëm kur një pilot e ktheu përmbys një avion, përderisa piloti tjetër mbushi një gotë ujë – pa e derdhur as edhe një pikë të ujit.

Fun

13/06/2016 23:21

Videoja mahnitëse shfaqë pilotin duke fluturuar mbi qiellin e Meksikës, para se ta pijë një gotë ujë me kokëposhtë.

Ai e mbush një gotë ujë duke qenë me kokëposhtë, para se ta heqë maskën e tij dhe ta pijë atë, transmeton Gazeta Express.

YouTube player