Ky është versioni “Tallava” i “Na” nga Dafina dhe Kaos (VIDEO)

Një ndër hitet e këtij viti deri tani është pa dyshim bashkëpunimi mes Kaos dhe Dafina Zeqirit i titulluar ‘Na’.

ShowBiz

08/06/2016 08:44

Kjo këngë që nga minutat e parë të publikimit u shpërnda e u dëgjua me të madhe, përfshirë edhe nga kolegët e artistëve.

Por kanë qenë fansat ata që kanë sjellur versionet e tyre të interpretimit të këngës. Mes tyre, po qarkullon në rrjete sociale edhe një cover sjellur në zhanër më ndryshe nga një vajzë shqiptare që jeton në Suedi.

Nëse iu ka shkuar mendja se si mund të tingëlloj ‘NA’ në version më folk për të mos thënë tallava, videoja e mëposhtme s’i lë hapësirë imagjinatës.

YouTube player