Ky është propozimi më kreativ që keni parë ndonjëherë – Lajmi.net
Ky është propozimi më kreativ që keni parë ndonjëherë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:05, 24 February 2018
T'i propozosh për martesë të dashurës në atë formë që të mos e harrojë asnjëherë në jetë, duhet të jeni goxha kreativ, shkruan lajmi.net

Çdo femër ëndërron surpriza që i bëjnë me lotë gëzimi, si momentet më të mira të përjetuara në jetë.

Duket sikur ky burrë ia ka arritur qëllimit të tij. Me xhentilesë, ka ftuar të gjithë familjarët dhe miqtë që të bëhen pjesë e një performance të përbashkët, ku protagonistja kryesore ishte e dashura e tij e cila duhej të shikonte pamjet nga bagazhi i makinës ku ecte.

Shikoni më poshtë ç’befasi e këndshme i ka ardhur, me një fund të lumtur…Një propozim martese i veçantë me pranimin e jetës së përbashkët! /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO