Ky është kostumi që ka zgjedhur Bebe Rexha për “Halloween”

Bebe uroi fansat për "Halloween" me një foto ku tregon se si është transformuar.

ShowBiz

30/10/2020 17:47

Bebe Rexha sikurse shumë artistë të tjerë, ka filluar përgatitjet për festën e “Halloween”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi në Instagram, ku shfaqet në rolin e Poison Ivy dhe dukej shumë joshëse.

“Përshëndetje. Emri im është Ivy. Poison Ivy. Urime Halloween-in ?”, janë fjalët e Bebes.

 

View this post on Instagram

 

Hello. My name is Ivy. Poison Ivy. Happy Halloween Eve. ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ndryshe, Bebe Rexha kohën e fundit u komentua për ndryshimin drastik në pamje, pas ka ngjyrosur flokët me të kuqe.

“Baby I’m Jealous” titullohet kënga e fundit e Bebe Rexhës, të cilën e solli në duet me Doja Cat. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

❤️?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on