Ky djalë provoi të lëshohet nëpër kulm, por diçka shkoi fort keq – Lajmi.net
Ky djalë provoi të lëshohet nëpër kulm, por diçka shkoi fort keq
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:24, 10 February 2019
Ky djalë gjenial jeton në Finlandë, ndërsa ka vendosur të lëshohet me snouboard në kulm, ende i përgjumshëm.

Që në pengesën e parë është përmbysur dhe ka filluar të bjerë me kokë teposhtë. Mirëpo, zoti i ruan të marrët, deri sa ata nuk mund ta ruajnë veten – kulmi është bukur i ulët, ndërsa në tokë ka shumë borë.

Është ngritur, e ka shkundur borën dhe ka vazhduar pa lëndime më të mëdha.

Shikojeni videon:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO