Kuzhinierja nga Rusia krijon torta të pabesueshme – Lajmi.net
Kuzhinierja nga Rusia krijon torta të pabesueshme
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:43, 28 May 2018
Ëmbëlsirat e mëposhtme nga Elena Gnut tregojnë talentin e saj të vërtetë artistik.

 

Elena është një kuzhiniere 31-vjeçare nga Rusia, e cila arriti 140 mijë ndjekës në Instagram duke i shfaqur tortat e saj të ndërlikuara..

Artistja krijon ëmbëlsira klasike, elegante dhe unike sikur në përralla.

Hidhni një sy fotografive të tortave vërtetë të mahnitshme.

Art-Cakes-Russian-Baker-Elena-GnutArt-Cakes-Russian-Baker-Elena-GnutArt-Cakes-Russian-Baker-Elena-Gnut

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO