Kush nga kolegët do t’i këndojnë në dasmë të djalit? Flet Remzie Osmani

Remzie Osmani ka dhënë detaje rreth dasmës së djalit.

ShowBiz

13/03/2019 14:16

Remzie Osmani në një intervistë për “Mirage”, ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Kur foli për muzikë, këngëtarja tregoi si u prit kënga e fundit dhe zbuloi se së shpejti po vjen me projekte të reja.

Po ashtu, ajo ka dhënë detaje rreth dasmës së djalit, madje tregoi edhe se kush do të përkujdeset për argëtimin e të ftuarve.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Remzie Osmanit. /Lajmi.net/

YouTube player