Kush është Uran Badalli, bodyguard-i i Kallashit? (Foto)

Uran Badallaj, një nga rojat e valltares Donjeta Kasumi, Kallashi, është zënë në befasi dje nga një grup personash të armatosur dhe pastaj është dhunuar keq.

ShowBiz

29/01/2016 10:10

Por, ai duket të jetë person mjaft i rëndësishëm në hierarkin e “Cobra”-s dhe nga disa hulumtime të thjeshta ai ka shoqëri me shumë këngëtar të njohur shqiptarë. /albeu.com/