Kush është personi në shtrat me Dafinën? (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bombarduar rrjetin social Snapchat me disa foto në orët e herëta të mëngjesit.

ShowBiz

08/02/2016 11:39

Ndonëse deri më tani nuk ka dal haptas në foto me të dashurin e ri, ajo nuk e mban më të fshehtë këtë.

Fotot që ajo ka postuar në Snapchat janë kapur me dinakëri nga ndjekësit e saj, ku shihet ajo dhe i dashuri i saj së bashku në shtrat derisa ora shenon 5 e mëngjesit.

Duket se dyshja nuk ka gjumë as në këto orë të vona.