Kundërpërgjigjet aktori i filmave pornografik, James Deen, ndaj akuzave për përdhunim të ish të dashurës (FOTO)

Aktorja e filmave pornografik, Stoya, përmes disa postimeve në rrjetin social Twitter, ka thënë se James Deen, aktor i njohur i filmave pornografik, e ka përdhunuar atë gjatë kohës kur ai ishte i dashuri i saj.

Fun

30/11/2015 13:21

Aktorja e filmave pornografik, Stoya, përmes disa postimeve në rrjetin social Twitter, ka thënë se James Deen, aktor i njohur i filmave pornografik, e ka përdhunuar atë gjatë kohës kur ai ishte i dashuri i saj.

Stoya gjithashtu ka thënë se është lodhur me njerëzit të cilët e idolizojnë Deen si një feminist.

Ajo në llogarinë e saj në Twitter ka thënë: “James Deen më ka mbajtur poshtë dhe më ka dhunuar gjersa unë thosha jo, ndalu, e kam përdorur fjalën time të sigurt. Unë thjeshtë nuk mund të qesh më kur njerëzit e përmendin atë”, transmeton lajmi.net.


Ndërsa këtyre akuzave, ju është përgjigjur aktori James Deen, gjithashtu përmes rrjetit social Twitter, duke thënë: “Dua ti siguroj të gjithë shokët, fansat dhe kolegët se këto akuza ndaj meje janë të rrejshme dhe shpifëse”.

/lajmi.net