Kujdesi i Besit për Xhensilën gjatë shtatzënisë, ja ku e dërgoi

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

03/04/2018 12:21

Javë më parë, ata konfirmuan lajmin se shumë shpejt do të bëhen prindër, shkruan lajmi.net.

Natyrisht që gjatë ditëve të shtatzënisë, këngëtarja po kujdeset në maksimum për vete, këtë gjë e tregon më së miri përmes rrjeteve sociale.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja bashkë me bashkëshortin e saj kanë dalë për të shëtitur në natyrë, ku po shikonin rosat buzë liqenit.

Kjo gjë tregon se këngëtarja po i kalon si është më së miri ditët e shtatzënisë, ndërsa Besi në çdo moment po i qëndron afër. /Lajmi.net/