Kujdes! Marrëdhëniet me këto shenja të horoskopit shpesh janë të dhimbshme

14:48 | 14 Tetor 2021

Mes dramës dhe egoizmit, këto shenja të zodiakut vijnë në pasojat përfundimtare për të provuar një shans të dytë, edhe kur dashuria është zhdukur.

Demi

Kombinimi delikat i kokëfortësisë dhe një ndjenjë e lartë pronësie i bën të lindurit nën shenjën e Demit një zuzar të vërtetë në fund të një marrëdhënieje. Ata gjithmonë nuk do të bëjnë asgjë për të rikthyer ish-dashurinë e tyre, ose më keq akoma, nuk i mendojnë pasojat kur bëhet fjalë për t’u hakmarrë për braktisjen nga dikush.

Binjakët

Fillimisht, procesi i ndarjes së Binjakëve ndodh me qetësi, pa shumë dramë, por pas pak kohe, personi i kësaj shenje ndryshon. Ai këmbëngul t’ju tregojë se sa gabim e keni kur dëshironi të shpëtoni, postoni në media sociale ose u tregoni të gjithëve se sa e përsosur ishe. Qëllimi juaj është të zvogëloni zgjedhjen e tij.

Peshorja

Ajo që e bën Peshoren një manipuluese të lindur është aftësia e saj për të rrëzuar çdo situatë në favor të saj. Të lindurit e kësaj shenje nuk hezitojnë të shikojnë prapa në ahengje, udhëtime dhe çdo moment tjetër të këndshëm me partnerin e tyre për të provokuar dhe joshur.

Peshqit

Peshqit nuk shkëputen lehtësisht nga askush. Edhe me përfundimin e një marrëdhënieje, ata do të përpiqet të mbajë kontakte, të dërgojë mesazhe, të thonë që akoma e duan, domethënë të përpiqen ta ndalojnë ish-in e tyre që ta harrojë lehtë. Peshqit janë gjithashtu të mirë për ta bërë një person të ndjehet si qenia njerëzore më e keqe në botë. /Lajmi.net/