Kremi i ri që do të zëvendësojë viagrën, funksionon brenda 5 minutave – Lajmi.net
Kremi i ri që do të zëvendësojë viagrën, funksionon brenda 5 minutave
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:48, 10 February 2019
Futura Medical beson se Eroxon do t'u lejojë çifteve të kenë seks spontan.

Një kompani britanike pretendon se ka krijuar një krem të ri që do t’i bëjë rivalitet Viagra-s, transmeton lajmi.net.

Futura Medical thotë se produkti i ri i quajtur Eroxon funksionon përbrenda pesë minutash, megjithëse efektet e tij zgjasin vetëm gjysmë ore.

Shkencëtarët mendojnë se kjo do të lejojë që të dashuruarit të jenë më spontan.

Firma farmaceutike tha se ishte testuar nga 230 burra, me 44% duke qenë të efektshëm brenda pesë minutave nga aplikimi dhe 70% brenda 10 minutave.

Ndërsa Viagra është marrë në formë pilule, kremi është projektuar për të punuar vetëm në zonën ku fërkohet, sipas një raport në Mail. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO