Kosova në filmin e shumë pritur ‘Fantastic Four’ (Video) – Lajmi.net
Kosova në filmin e shumë pritur ‘Fantastic Four’ (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/Arte 13:45, 6 August 2015
Një histori kosovare në filmin më të ri që pritet të korr sukses shumë të madh në botë.

Një nga personazhet kryesore në historinë e filmave ‘The Fantastic Four’ është ‘Vajza e padukshme’, ose personazhi i Sue Storm që në filmin më të ri luhet nga Kate Mara.

Për filmin më të ri nga këto seri, Sue është një vajzë shqiptare e adoptuar nga Kosova nga Doctor Storm dhe ka fuqi mbinatyrore të cilat i shfrytëzon për të mbrojtur botën, transmeton Lajmi.net.

Filmi ‘Fantastic Four’ fillon shfaqjen këtë javë ndërsa sot në Kino ABC në Prishtinë është premierë botërore./Lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO