Konkurrentja nga Kosova nuk gjeti dashurinë, lë përfundimisht “Për’puthen”

Konkurrentja nga Kosova e cila ishte femra e fundit që u pjesë në "Për'puthen" tashmë ka marrë një vendim.

ShowBiz

12/05/2022 08:12

Ajo ka vendosur të largohet përfundimisht nga programi i dashurisë, shkruan lajmi.net.

Ky vendim erdhi pasi Mevlani dhe ajo mbyllën takimet me njëri-tjetrin brenda emisionit të dashurisë.

Të dy konkurrentët kanë vendosur të mbyllin njohjen e tyre në këtë pikë të emisionit, por nuk kanë përjashtuar mundësinë e takimit me njëri-tjetrin edhe jashtë.

Filloreta largohet nga “Për’puthen” e vetme.

Ndryshe kujtojmë se ajo qysh nga ardhja e saj në program pati potencuar se kishte ardhur vetëm për Mevlanin./Lajmi.net/