Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Komenti fantastik i tifozit anglez në Twitter për lojën e Kosovës

11:17 | 11 Shtator 2019

Loja e Kosovës është admiruar edhe nga tifozët e Anglisë.

Paraqitja e Kosovës në humbjen 5:3 nga Anglia ka filluar të lavdërohet nga të gjithë.

Pas mediave prestigjioze sportive, edhe tifozët anglezë janë mahnitur me lojën e mirë të skuadrës sonë, transmeton lajmi.net.

Kjo konfirmohet edhe nëpërmjet komenteve të publikuara në rrjetet sociale.

“Gjithmonë do ta mbështes Anglisë por wow Kosova!!! Futboll i bukur mbrëmë. Askush nuk mund t’ua mohoj. Vazhdoni dhe shpresoj se do t’ia dilni”, shkroi një prej tyre në Twitter. /Lajmi.net/