Kjo video e forcave speciale të Vietnamit është bërë hit në internet

Një video relativisht e vjetër e policisë speciale të Vietnamit është bërë hit në internet ditëve të fundit për shkak të mënyrës interesante të ngjitjes së specialëve në katin e tretë të ndërtesës, shkruan Daily Mail.

Fun

04/03/2017 19:25

Policët, të cilët ushtrojnë për një krizë të pengjeve, ngjiten në katin e tretë me ndihmën e një druri, transmeton lajmi.net.

Derisa një polic ngjitjes me shpejtësi të madhe, dy të tjerë e mbanin drurin e gjatë.

Edhe pse ushtrimi është mbajtur në vitin 2016, dhe që atëherë ka dalë në internet, vetëm pak ditë më parë është bërë viral duke iu falënderuar rrjeteve sociale. /Lajmi.net/

YouTube player