Kjo petull kushton 100 dollar, njerëzit po presin në rradhë për të

Petlla e ëmbël (Daughnuts), është pjesë e menusë amerikane dhe kushton lirë, më pak se një dollar. Por tani në shitje është një lloj i veçantë që kushton 100 dollar.

Fun

01/02/2016 01:42

Kuzhinieri atë e quan “Golden Cristal Ube” të mbushur me krem nga shampanja dhe të lyer me përbërjen që i jep ngjyrë ari.

“Disa mund të thonë se çmimi është i lartë por njerëzit po presin në rradhë për të marrë” thotë pronari Bjorn DelaCruz.

“Madje nuk kam besuar që do të merrnin nga dhjetë copë” shton ai./balkanweb

Një video tregon se si pregaditet një e tillë:

YouTube player