Kjo grua ka thyer rekordin botëror për fryrje të çamçakëzit (Video)

Susan Montgomery Williams është gruaja e cila ka thyer rekordin botëror për fryrjen e sakëzit.

Fun

01/03/2017 12:30

Kjo ngjarje është transmetuar nga televizioni spanjoll në vitin 2006 dhe që nga atëherë më nuk ka provuar askush ta kalojë atë, transmeton lajmi.net

Është impresionuese se si për dy minuta ka arritur që ta fryejë balonën plot 56 cm.

Shikoni videon më poshtë për më shumë. /Lajmi.net/

YouTube player