Kjo është tifozja më e vjetër e Kombëtares shqiptare (Foto)

Ndeshja Shqipëri-Portugali, e cila luhet sot dhe është e vlefshme për Evropianin 2016, ka mobilizuar shumë shqiptarët.

Fun

07/09/2015 17:58

Të gjithë i kanë sytë nga “Elbasan Arena” ku sonte ekipet matin forcat. E në këtë mes është edhe kjo 95 vjeçare, për të cilën në rrjetet sociale është thënë se është nga Përmeti. /portalionline

tifozja-650x960