Kjo është mënyra si e ka zgjuar i dashuri nga gjumi, shikoni reagimin e saj

Vajza, jeni ndjerë të pakënaqura nga partneri juaj kohët e fundit? Ndoshta, por kjo është diçka e tepërt.

Fun

22/11/2016 19:00

Derisa e dashura e tij ishte duke fjetur, ai kishte marrë dy gjarpërinjë të cilët nuk kafshojnë dhe nuk paraqesin rrezik dhe i kishte vendosur mbi trupin e saj, transmeton lajmi.net

Megjithatë, gjarpërinjtë përsëri janë krijesë e frikshme dhe për shumicen e njerëzve, ndoshta më e frikshmja që ekzsiton.

Ai i vë gjarpërinjtë mbi trupin e saj dhe e zgjon të dashurën nga gjumi.

Ajo fillon të qajë dhe të bërtasë duke i kërkuar e duke iu lutur që t’ia largonte gjarpërinjtë nga ajo. Vajza shumë e frikësuar nuk mundet ta kontrollojë vetën as pasi gjarpërinjtë largohen./lajmi.net

Shikoni pamjet: